ALDO BRUE


Buty Aldo Brue
 to synonim sztuki obuwniczej, dążenie do perfekcyjnego kształtu, kreatywności w użyciu materiałów i łączenia różnych stylów, ale też doświadczenie w wykorzystaniu najstarszych technik produkcyjnych.

Marka Bruè powstała w 1946 roku z inicjatywy Mariano Bruè, który zaraz po zakończeniu wojny postanowił wykorzystać doświadczenie zdobyte w swoim małym warsztacie obuwniczym. Mariano tworzył obuwie jeszcze w latach trzydziestych. W kolejnych latach bracia Aldo i Mario dołączyli do firmy brata, a ich wkład pracy doprowadził do dynamicznego wzrostu zamówień. W latach kolejnych do firmy pozostali dwaj bracia – Giorgio i Roberto – aby stworzyć wspólny, rodzinny biznes. Dzisiaj markę Aldo Brue prowadzi już trzecie pokolenie rodziny Brue, a firma stale się rozwija.

Połączenie wysokiej jakości ręcznego rzemiosła oraz innowacji to sekret sukcesu Aldo Brue. Obuwie jest produkowane od początku do końca w firmowych zakładach produkcyjnych z wykorzystaniem technik tradycyjnych oraz współczesnych metod. Wyprodukowanie jednej pary butów to długi i wieloetapowy proces. Niektóre modele, takie jak goodyear czy ago bologna, są bardzo złożone, a Aldo Brue jest jedną z niewielu firmy, która potrafi je zrealizować. Ta unikalność w połączeniu z wysoką jakością pozwala uzyskać wyjątkowe obuwie, które zaspokaja nawet najbardziej zróżnicowane potrzeby klientów.

Z jakich materiałów korzysta się w Aldo Brue?

Buty Aldo Brue wykonywane są z wysokiej jakości skóry, która zanim trafi na linie produkcyjną, przechodzi proces ścisłej kontroli i selekcji. Dzięki temu marka gwarantuje maksymalnie wysoką jakość materiału. Podczas kolejnych etapów produkcyjnych buty przechodzą procesy woskowania, polerowania, barwienia i szczotkowania pod czujnym okiem doświadczonych szewców, którzy dbają o jakość i piękno każdej pary.

W naszym sklepie proponujemy Państwu tylko najlepsze modele butów z kolekcji Aldo Brue na każdą porę roku. Zapraszamy!