O firmie

Zapraszamy do sklepu internetowego, skupiającego światowe marki w jednym miejscu. W naszym sklepie znajdą Państwo kolekcje outletowe, jak i aktualne kolekcje najlepszych domów mody w atrakcyjnych cenach. 

Selekcjonujemy marki pod kątem jakości materiałów i wyjątkowości projektów. Prezentowane w naszym sklepie marki realizują najwyższe standardy w zakresie gatunku materiałów i poziomu prestiżu w świecie elitarnej mody.

W naszym sklepie online znajdą Państwo marki: Christiano Burani, Escada, Escada Sport, Laurel, Ralph Lauren, Baldinini, Ballin, La Perla. Więcej marek znajdą Państwo w stacjonarnych butikach zlokalizowanych w Katowicach, Warszawie i Zakopanem. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem marki Ermanno Scervino na Polskę.

Naszą pasją jest prezentowanie w naszych butikach stacjonarnych w Katowicach, Warszawie i Zakopanem kreacji najlepszych projektantów niezmiennie od 20 lat. Dlatego też, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów zdecydowaliśmy się przekuć tradycję i doświadczenie w nowe wyzwanie, jakim było stworzenie nowoczesnej platformy dokonywania zakupów: luxusowi.pl.

Z przyjemnością zapraszamy Państwa do zakupów online, jak i tych tradycyjnych.

Bez względu na wartość zamówienia gwarantujemy bezpłatną dostawę. Czas realizacji zamówienia to nie dłużej niż 3 dni robocze. Zachęcamy do kontaktu z naszą obsługą, zawsze gotową do pomocy i zaznajomioną z aktualnymi trendami high-fashion.